It is currently Thu Apr 18, 2024 5:12 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: vanzari diverse, plus ceva donatii
PostPosted: Sun Dec 15, 2013 2:15 pm 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: Tue Nov 06, 2012 3:54 pm
Posts: 512
Rules of Engagement:
- preturile nu includ transportul, care se face doar prin curier, pe cheltuiala cumparatorului (nu am timp de stat la cozi la posta romana, sorry)
- Cei din Iasi au prioritate
- articolele din anunt nu sunt noi (decat daca se precizeaza explicit acest lucru), sunt folosite, daca aveti ceva intrebari legate de gradul de uzura, shoot away, pot face si poze suplimentare pentru clarificare.
- Conditii pt donatii:
1. Esti din Iasi, sau:
2. Nu esti din Iasi, dar ai cumparat altceva din cele expuse, si vrei la pachet si una din chestiile donate
3. Incepatorii au prioritate la donatii; imi rezerv dreptul de a nu dona ceva cuiva care banuiesc ca va scoate acel lucru la vanzare sau nu il va folosi la joc.
4. Limiteaza-te la lucruri care intr-adevar ti-ar prinde bine, nu lua lucrurile doar pentru ca-s mocca
5. Daca esti incepator, esti din Iasi, stai prost cu echipamentul iar un articol de echipament care este expus spre vanzare iti trebuie, da-mi un pm si ai sanse mari sa-l primesti gratuit. Exceptie fac chestiile la peste 100 roni (dar tot putem discuta de un discount, asa, ca pentru start-up)

Acestea fiind zise, let the games begin.

VANZARI
Image
Image
Image
Image

1. Holster pistol Tornado ACM, folosit, culoare TAN stare buna, sursa: TWG, pret: 30 ron Vandut Alex07
2. Centura tactica neagra, folosita, stare buna, sursa: airsoft.ro, pret: 20 ron Vandut Alex07
3. Helmet cover ACU digital, nou (cumparat, nefolosit timp de mai bine de un an, n-a fost scos la joc), sursa: airsoft.ro, pret: 15 ron
4. Sling one-point bungee negru, Strike Systems, folosit, stare buna (vopseaua pe carlig a inceput sa se mai cojeasca), sursa: airsoft.ro, pret: 20 ronpleaca la Adyz
5. Holster pistol multicam ACM, folosit, stare buna, sursa: TWG, pret: 20 ron
6. Camera hop-up pt VSR PDI Raven, cu teava de precizie Madbull 6.01, folosita (dar nu de mine), testata si functionala, fara probleme, sursa: spin_t (dintr-o replica de-a lui pe care am dezmembrat-o), pret: 300 ron
7. Flash hider CCW, folosit, stare buna (are unele mici zgarieturi), sursa: Maddox, pret: 40 ron.
8. RIS 16.25" Madbull Dragonfire (ideal pt DMR), folosit la 1-2 jocuri, stare foarte buna (aproape nou), sursa: Specshop.pl, include propriul barrel nut, pret: 300 ron.

DONATII - vezi mai sus conditiile.

Image
Image

A. Cagula sniper camuflaj hunter
B. guma albastra, probabil Madbull (o am de mult, nu mai stiu ce e cu ea, cred ca e nefolosita)
C. carabine taiwangun, primite cadou, 2 bucati. Nu mi-as incredinta viata intr-una din ele, though...
D. Banda pentru cartuse shotgun, venita pe un stock pouch, culoare OD. Are velcro pe spate.pleaca la Grasu
E. casca+ptt pentru Midland. Nu cunosc daca mai functioneaza sau nu.
F, G grup tragaci, camera hop-up si piston stoc de pe un JG-Bar. (nu se vede in imagine, you'll have to trust me)
H. Holster pistol negru Miltec, ii lipseste partea care se prinde de centura (se poate improviza ceva totusi)pleaca la Adyz
I. pouch dublu grenade multicam (cred ca tre sa fie niste grenade destul de mititele)
J. cagula neagra, folosita.
K, L, vergele pentru curatat teavao vergea la Adyz, mai ramane una
M. teava 509mm, venita stoc pe un G&G SR25. probabil 6.08 diametru.
N. incarcator hi-cap, plin cu bile verzi, luat de cineva de prin talcioc, in speranta ca-mi face un bine. Habar n-am in ce stare este
O, P, Q, incarcatoare M4 incomplete/dezmembrate, pentru piese. Le lipsesc unele suruburi, sau arc, etc
R. carcasa incarcator pt SR25. Nu are interne. Fereastra pt mag lock este un pic largita, pentru a se potrivi la un G&G GR25.

Pentru detalii / poze suplimentare / clarificari, nu ezitati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: vanzari diverse, plus ceva donatii
PostPosted: Sun Dec 15, 2013 3:55 pm 
Offline
Acces Organizator Iasi
User avatar

Joined: Wed Jul 17, 2013 6:10 pm
Posts: 127
Location: IASI
La mine pct 4, H si K sau L

_________________
"Walk in. Fuck shit up. Walk out."
Moldavian Assault On Robineti 2013 || CDA IV Apocalipsa 2014 REBELI


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: vanzari diverse, plus ceva donatii
PostPosted: Sat Dec 28, 2013 6:20 pm 
Offline
Acces Organizator Iasi

Joined: Sun Sep 08, 2013 2:48 am
Posts: 4
Location: Iasi
5 pentru mine, pentru poligon, daca se poate.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: vanzari diverse, plus ceva donatii
PostPosted: Sun Dec 29, 2013 5:13 am 
Offline
Site Admin

Joined: Wed Sep 26, 2012 10:33 pm
Posts: 364
Location: Iasi
Vreau eu cagula sniper (A), dacă se poate Cryo! Tks!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: vanzari diverse, plus ceva donatii
PostPosted: Sun Dec 29, 2013 8:32 am 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: Tue Nov 06, 2012 3:54 pm
Posts: 512
Sorry, e deja la Style, am uitat sa mai updatez postul (o s-o fac azi)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: vanzari diverse, plus ceva donatii
PostPosted: Fri Apr 11, 2014 6:27 am 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: Tue Nov 06, 2012 3:54 pm
Posts: 512
se inchide, nemaifiind relevant.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  


cron