It is currently Fri Mar 29, 2024 2:31 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Detin G&P - M4 Defender BTO
PostPosted: Tue Nov 20, 2012 4:24 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Tue Oct 30, 2012 11:43 pm
Posts: 33
Location: Iasi
Aici vor posta cei care detin aceasta replica informatiile privind data la care a fost cumparata replica, daca a fost cumparata noua sau la mana a doua si daca au fost probleme deosebite cu ea pana acum. Sunt binevenite si pozele si detaliile suplimentare privind toate accesoriile si modificarile aduse replicii.

Limitati-va doar la informatiile aceastea si la un singur post, eventual cu editari ulterioare, daca e cazul, pentru fiecare membru.

Alte discutii le facem in topicuri diferite in acest forum, aici ne rezumam doar lista care ne va ajuta sa intelegem care sunt cele mai populare replici si cum pot arata ele.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Detin G&P - M4 Defender BTO
PostPosted: Sat Dec 01, 2012 7:56 pm 
Offline

Joined: Sun Nov 04, 2012 10:17 am
Posts: 8
Incep eu ...

Cumparata in Martie 2011 noua de pe wgc, modelul cu receiver Magpul si teava de 10 inch. Nici o problema cu ea pana acum, ca si upgrade ASCU si motor guarder high-torque. Ca si viteza 118m/s constant la toate chronourile care le-am facut.

Octav


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Detin G&P - M4 Defender BTO
PostPosted: Tue Dec 11, 2012 2:14 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Tue Nov 20, 2012 3:10 am
Posts: 65
Location: Iasi
Continui eu :)

Detin 2 buc. G&P, una luata la inceputul lui aprilie 2012 (~100m/s) si cea de`a doua la finele lui aprilie (transformata in DMR - SB2), ambele SH.
Nici un fel de probleme cu nici una din ele, schimbat motoarele hi-speed la ambele cu guarder infinite high-torque, tevi de precizie prometheus pe ambele, gumele de hop-up + magia lui Otto ... rezultatul doua replici de care sunt foarte multumit, din aceasta cauza inca nu m`am gandit sa schimb nici una din ele (cel putin in viitorul apropiat). Ambele viteza constanta, range foarte bun, grupaj foarte bun.

Skull Frog rules :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  


cron