It is currently Fri Apr 19, 2024 6:13 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Tue Feb 24, 2015 5:06 pm 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: Tue Nov 06, 2012 3:54 pm
Posts: 512
tinand cont ca pe jumatate din cei 50+ inscrisi n-o sa-i vezi prea curand la joc in bucium, propun ca fiecare sa-i dea lui Otto cand/cum are ocazia :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Tue Feb 24, 2015 8:31 pm 
Offline
Acces Organizator Iasi

Joined: Thu Sep 26, 2013 9:55 pm
Posts: 37
Location: Iasi
ok, dar nu stiam k s ocupa Otto de strangerea banilor.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Wed Feb 25, 2015 12:25 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Tue Oct 09, 2012 8:33 pm
Posts: 116
Location: Iasi
ma ocup, strang eu banii. Ce vreau sa stabilim e daca toata lumea e de acord sa punem cei 15 ron in plus pentru recuzita. Pot sa las un cong de ING eventual, sau cash cand ne vedem pe la jocuri, etc.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Wed Feb 25, 2015 12:40 pm 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: Tue Nov 06, 2012 3:54 pm
Posts: 512
asa ar fi frumos, dar nu stiu daca putem strange aici lista de semnaturi cu cine e de acord... iar cine n-o sa fie de acord nici n-o sa-l putem forta. Eu zic sa incepem pe baza de voluntariat (sincer vorbind cred ca putem pune fiecare cate 15 lei)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Wed Feb 25, 2015 2:05 pm 
Offline
Acces Organizator Iasi

Joined: Thu Sep 26, 2013 9:55 pm
Posts: 37
Location: Iasi
eu pun


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Wed Feb 25, 2015 6:28 pm 
Offline
Acces Organizator Iasi

Joined: Thu Nov 08, 2012 5:54 pm
Posts: 157
Location: Iasi
Hai ba, facem recensamant si lungim topicul pt banii de un suc ? Cine pune pune, dar in f de cati bani se aduna, aia o sa ramana in C7 ca baza materiala, sper sa fie macar bani de cablu electric si 3-4 proiectoare low-buget, dar trebuiesc destule. Ca idee, un proiector auto mediu cum aveau cei de la imperiali pe mecanizata, e cam cat s-ar aduna de la noi daca ar pune toata lumea banii http://shop.gtcauto.ro/proiectoare/proi ... d-51w-led2. Am multe in cap sa fac, dar sa vad si cati ma ajuta la munca fizica, ca banii ce se strang sunt fix pix la cat cred ca mai cheltui eu pe langa. Va fi multa munca destula pt vreo 10 oameni o zi intreaga, e vorba in general de fortificatii si jocul pe timp de noapte.

La fortificatii va fi mult de sapat, pentru asta imi aduc motoburghiul meu sa lucram profi, dar mai trebuie lopeti si cativa flacai sa incarce sacii de rafie cu pamant pentru buncare, sa adune nuiele din padure sa facem plase, ect. De carat caram cu atv si remorca sa nu ne rupem sapatele.

Pregatirile pentru noapte implica proiectoare suplimentare plasate in puncte cheie, in plus fata de cele standard cu care va fi iluminata baza. Asta inseamna mult cablu atarnat prin copaci, instalatie electrica si generator auxiliar nesabotabil.

_________________
http://www.expressslichidator.ro
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Fri Feb 27, 2015 5:06 pm 
Offline
Acces Organizator Iasi
User avatar

Joined: Sun Nov 23, 2014 10:50 am
Posts: 38
Location: Iasi
expresss wrote:
Hai ba, facem recensamant si lungim topicul pt banii de un suc ? Cine pune pune, dar in f de cati bani se aduna, aia o sa ramana in C7 ca baza materiala, sper sa fie macar bani de cablu electric si 3-4 proiectoare low-buget, dar trebuiesc destule. Ca idee, un proiector auto mediu cum aveau cei de la imperiali pe mecanizata, e cam cat s-ar aduna de la noi daca ar pune toata lumea banii http://shop.gtcauto.ro/proiectoare/proi ... d-51w-led2. Am multe in cap sa fac, dar sa vad si cati ma ajuta la munca fizica, ca banii ce se strang sunt fix pix la cat cred ca mai cheltui eu pe langa. Va fi multa munca destula pt vreo 10 oameni o zi intreaga, e vorba in general de fortificatii si jocul pe timp de noapte.

La fortificatii va fi mult de sapat, pentru asta imi aduc motoburghiul meu sa lucram profi, dar mai trebuie lopeti si cativa flacai sa incarce sacii de rafie cu pamant pentru buncare, sa adune nuiele din padure sa facem plase, ect. De carat caram cu atv si remorca sa nu ne rupem sapatele.

Pregatirile pentru noapte implica proiectoare suplimentare plasate in puncte cheie, in plus fata de cele standard cu care va fi iluminata baza. Asta inseamna mult cablu atarnat prin copaci, instalatie electrica si generator auxiliar nesabotabil.


Eu sunt pentru, dar, cel mai bine nu deschidem un nou topic? Pot fi vineri dimineata acolo ora 08, am loc in masina pt inca 2!
Am gasit grup electrogen de inchiriat 100 lei per zi, si astept si raspuns pentru proiectoare!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: “LUPTA PENTRU CODRII DE ARAMA 5” - THE DAWN - 19-21 iuni
PostPosted: Wed Apr 22, 2015 6:47 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Nov 24, 2012 11:56 pm
Posts: 43
Nu uitati...data limita pentru plata biletului este 1 Mai.
Locurile disponibile vor putea fi preluate de catre jucatorii inscrisi in lista de stand-by si confirmate prin plata in termen de 2 saptamani, pana la data de 15 mai.

Lista stand-by = 50 inscrisi


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  


cron