It is currently Tue May 21, 2024 1:59 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Specna arms.
PostPosted: Tue Mar 25, 2014 5:13 pm 
Offline

Joined: Sun Feb 09, 2014 12:29 am
Posts: 4
Location: vaslui
Rasfoind cateva pagini de internet am dat peste un model m4 produs de Specna Arms.
Aveti ceva cunostinte legate de acest brend. Precizez ca sunt in cautarea unei replici in genul m4, m16 etc.
multumesc anticipat pentru raspunsuri


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Specna arms.
PostPosted: Thu Mar 27, 2014 9:16 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Tue Oct 09, 2012 8:33 pm
Posts: 116
Location: Iasi
Salut,

Am revenit. Legat de Specna Arms, e o firma total noua, inca nu am pus mana pe o replica de la ei. Informatii poti gasi pe net( daca au aparut) despre Specna. Legat de alte replici. Poti sa ma intrebi.

Otto.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Specna arms.
PostPosted: Sat Apr 12, 2014 12:20 pm 
Offline

Joined: Sun Feb 09, 2014 12:29 am
Posts: 4
Location: vaslui
Am intrebat despre specna ca din ce am observat, produc replici m4 / m16. Perioada ce vine as vrea sa achizionez o replica de genul acesta sau un mp5. Ledat de acest din urma model mp5a5 imi place cel mai mult cum arata. Mi-ar prinde bine ceva sfaturi de achizitie pentru acest din urma model. L-am vazut produs de cyma, jg, classic army, g&g etc., dar si diferenta destul de mare la pretul de achizitie. As vrea ca replica sa fie buna pentru orice. indoor, outdoor s.a.m.d.
Stock se pare ca g&g ar fi cel mai bun, calitate in constructie, motor hitorque, gearbox fiabil, viteza bunisoara, dar pretul este pe masura, intre 1200-1400 lei. M-as orienta si catre ceva mai ieftin si sa-i fac un upgrade (hopup, teava de precizie etc.).
Aceleasi observatii ar fi si pentru m4. Hmmm. Intrebarea e daca merita suma amintita mai sus? Iti mai faci probleme legate de fiabilitate, acuratete, precum si alte asemenea?

As fi recunoscator daca mi-ar da ceva sfaturi un posesor de astfel de replici. Multumesc.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  


cron